Ankara Yenimahalle Çakırlar & Batıkent Nakliye Taşımacılık Fiyatları 

Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak Ankara içi nakliye baz alınarak hesaplanmıştır. ( 2020 güncel eşya taşıma ücretleri)

4+1 ev 2000 TL – 4000 TL arası

3+1 ev 1650 TL – 3000 TL arası

2+1 ev 1450 TL – 2750 TL arası

1+1 ev 1250 TL – 2500 TL arası

Farklı nedenlerle taşınma işlemi sırasında eşyaların nakli kişilere büyük bir yük oluşturmaktadır. Nakil işlemi gibi bazı durumlarda eşyaların depolanması da gerekebilir. Bu gibi durumlar kişilere büyük bir iş yükü ve zaman kaybı oluşturmaktadır. Tüm bu problemler nakliyat firmaları ile kolayca aşılabilmektedir.

Batıkent Asansör & Paketleme Fiyatı

Taşınma işleminde en zor olan eşyaların paketlenmesi, koli haline getirilmesidir. Eşyaların nakliye esnasında herhangi bir zarar görmemesi için düzgün ve gereken şekilde paketleme yapılmalıdır. . Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız nakliye öncesinde eğer istenirse paketleme görevini de üstlenmektedir. İstek dahilinde profesyonel ekiplerce paketleme işlemi yapılmaktadır. Uygun şekilde mutfak ürünleri gibi hassas malzemeleriniz elemanlarımız tarafından özenle paketlenmektedir. Evden eve nakliyat hizmetimize isteğiniz dahilinde paketlemeyi de dahil etmekteyiz.

Paketleme yaparken elemanlarımız tarafından bölümler halinde paketlenmektedir. Bu sayede nakliye alanına ulaşıldığında koliler karışmadan kolay şekilde yerleşme imkanı sunulur. Kitaplar, cam eşyalar, vitrin içindekiler gibi farklı alanlar farklı kolilere konularak işlem gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için özenle sarılarak paketlenmektedir. Bu hizmetimiz isteğiniz dahilinde gerçekleşmektedir.

Çakırlar Nakliyat Ücretleri

Müşteri isteği üzerine yapılan paketleme işleminden sonra kaba eşyaların paketlenmesi tarafımızca yapılmaktadır. Bilgisayar, televizyon gibi eşyalarınız zarara uğramaması için tarafımızca özel şekilde sarılmaktadır. Yatak, koltuk gibi eşyaların herhangi bir yırtılma ya da kirlenme oluşmaması açısından aracımızda bulunan özel ambalajlarla sarılmaktadır. Gardırop gibi tek parça halinde taşımaya elverişli olmayan eşyalar deneyimli elemanlarımızca sökülmektedir. Tüm sökme ve paketleme işleminden sonra araca taşıma işlemi başlar. Eşyalar sırası ile araca yükleme yapılır. Bu şekilde boşaltma sırasında aynı şekilde yapıldığında her eşya direk yerleşeceği odaya taşınır. Eşyalar özenle aracımıza yerleştirilerek yola çıkmaktadır.

Aracımız eşyalarınızı belirttiğiniz adrese güvenli bir şekilde taşımaktadır. İsterseniz evinizde yer almasını istemediğiniz eşyalarınızı saklamanıza yardımcı olabilmekteyiz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda verdiğimiz eşya depolama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir Firmalar

Taşımacılık sektöründe kiralama yaparken güvenilir firmalar tercih edilmelidir. Büyük aksiliklerle karşılaşmak, eşyaların zarar görmesi gibi farklı durumlar oluşabilmektedir. Bu durumları yaşamamak adına mutlaka güvenilir firmaları tercih etmek gereklidir. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu firmamız ankara nakliyat firması olarak güvenilir ekibimizle hizmet vermekteyiz. Nakliye işlemlerinizde hızlı ve hasarsız şekilde uzman ekiplerimizce yardıma hazırız.

Firmamız paketlemeden depolamaya kadar eşyalarınızın taşınması aşamasında tüm hizmetleri sunmaktadır. Deneyimli ekiplerimiz ile ev, ofis gibi tüm eşya nakliye işlerinizde güvenilir ve hızlı hizmet için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

© 2018 BATIKENT NAKLİYAT | BATIKENT EVDEN EVE NAKLİYAT

logo-footer

STAY CONNECTED WITH US:               

Call Now ButtonTeklif Al - İletişim