“Batıkent Evden Eve Nakliyat Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz.”

Sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmek için transfer öncesinde tüm merak ettiklerinizi cevaplamaya ve aklınızda soru işareti kalmamasına özen gösteriyoruz. Evden eve nakliyat hizmetinin en sağlıklı şekilde işyelebilmesi için taşınmadan önce nakliye firması tarafından expertize işlemi yapılmalıdır. Bu işlem basit görenebilir ancak hem nakliye firması hemde müşterinin detaylı bilgilenmesi için gereklidir, Her evin konumu, bulunduğ kat, bina giriş mesafesi, yük asansörü, evdeki eşyaların yoğunluğu farklılık gösterdiği için nakliye firmasının önceden gelip bu gibi etkenleri kontrol etmeli ve müşteriye bu konular hakkında bilgi vermelidir. Biz Nakliye Burada olarak kesinlikle önceden expertiz işlemi yapıp müşterilerimize transfer sürecini adım adım anlatıp bilgilendiriyoruz. Siz de kurumsal bir firmadan hizmet almak istiyorsanız hemen bize ulaşın gelip ücretiz keşif yapalım hizmet ve fiyat teklifi sunalım.

Batıkent Ergazi Nakliyat ve Depolama Hizmeti

Ev nakliyatı oldukça zor ve zahmet gerektiren meşakkatli işlerin başında gelmektedir. Özelliklede eşyaların alınacağı ev ve taşınacağı adreste bulunan mekanların taşıma açısından kolaylık sağlayacak fiziki koşullara sahip olmaması nakliye işlemlerini önemli oranda zorlaştırmaktadır. İşte burada en önemli yük nakliyat şirketine düşmektedir. Hem taşınacak eşyaların paketleme ve toparlama hem de zarar verilmeden en profesyonel biçimde istenilen mekana ulaşımının sağlanması olmazsa olmaz hizmetlerdendir.

Uzun yıllardan bu yana evden eve nakliyat hizmetleri sunan çayyolu evden eve nakliyat, eşyaların evden eve taşınması ve yüklenmesinden en profesyonel ve deneyimli ekipler ile hizmet sunmaktadır. Nakliyat alanında sunulan kusursuz hizmetlere bağlı olarak çayyolu nakliyat bölgenin en çok tercih edilen ve nakil işlemlerinde güvenilen kurum olarak hizmet vermektedir.

BATIKENT ASANSÖRLÜ NAKLİYE

Nakliye hizmetlerinde en önemli hususlardan biride modern nakliyat araç ve gereçlerini en profesyonelce kullanarak hizmet vermekten geçmektedir. İşte bu alanda profesyonel hizmet sunan Batıkent nakliye ekipleri nakliyatta uzmanlık aşamasında hizmet vermektedirler. Gün içerisinde irtibat numaralarından aranıldığı andan itibaren nakliyesi yapılacak eve intikal eden ekip ve araçlarımız, kısa zamanda eşyaları toparlayarak en profesyonel biçimde yükleme ve yeni adrese teslimat yapmaktadırlar.

En yüksek binalara ulaşımı kolaylaştıran asansör ve taşıyıcılar ile birlikte teslim alınan eşyaların tamamını müşterinin istediği biçimde adrese yerleştirerek kusursuz memnuniyet sağlamaktadırlar.

ANKARA ÇAKIRLAR EŞYA TAŞIMA

Eşya taşıma hassasiyet eksenli ve ekip çalışması ile hareket etmeyi gerekli kılan bir çalışmadır. Bir zincirin halkası misali eksik yapılan bir işlem diğer eksiklikleri beraberinde getirmektedir. İşte bundan dolayı verilen her hizmette eksiklik ve kusursuzluk şarttır. Bu nedenle Çakırlar bağlıca eşya taşıma hizmetlerini veren kurumumuz, verdiği hizmetlerde önemli oranda kusursuzluk baz alınarak çalışmaktadır.

Eşyası taşınacak olan müşterimizin evlerine intikal eden profesyonel ekiplerimiz öncelikli olarak eşyaların sağlıklı ve zarar verilmeden taşınmasında kolaylık sağlanması amacıyla paketleme işlemleri yapmaktadırlar.

Paketlenen tüm eşyalar kısa zamanda araçlara yerleştirilerek taşınacak adrese götürülmektedir. Eşyaların taşındığı adreste de yine aynı biçimde ekip çalışması ile hareket eden uzman ekibimiz eşyaları sorunsuz olarak teslim etmektedir. Verilen hizmetin kusursuzluğu memnuniyeti sağlarken, bu durum tanınan ve önerilen kurumumuzun hizmetlerini geniş alanlara taşımasına olanak sağlamaktadır.
​​​​

 

 

7/24 Müşteri Destek Hattı

08503052020 

Ücretsiz expertiz için hemen bizi arayınız.

Tel: 0 (312) 911 95 45
Mobile: 0 (533) 054 66 45

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ:  09:00 – 19:00
HAFTA SONU:  09:00 – 18:00