BATIKENT EŞYA DEPOLAMA

Ankara Yenimahalle Batıkent Eşya Depolama – Depo Burada & Nakliye Burada

Değerli eşyalarınızı emanet edeceğiniz güvenilir bir depolama firması arıyorsanız. Kişiye özel olarak tasarlanmış depolarımızı kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. +90 (533) 054 66 45 – +90 (850) 305 20 20

Nakliyat Hizmeti Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliyat hizmeti için en iyi firmanın hangisi olduğuna dair yapılan araştırmalarda, dikkat edilen hususların başında güven gelmektedir. Nakliyat firmalarına emanet edilen eşyaların bir yerden başka bir yere taşınırken zarar görmeyeceğine emin olmak her müşterinin önceliğidir. Sahip olduğunuz eşyalarınızın maddi değerinin yanı sıra var olan manevi değerinin hassasiyetinizi daha da arttıracağına eminiz. Ankara nakliyat sektörü içerisinde Batıkent Nakliye firması ismi ile yer alan bizler, sizlerin bu konudaki hassasiyetinizi anlıyoruz ve daima bu doğrultuda hareket ediyoruz. Bunun yanı sıra yüksek performans ve uygun fiyat politikası firmamızın değerleri arasındadır.

Eşyalarınızın taşınması hususunda bize güvenebileceğinize değinmiştik. Bu güveninizin altını dolduracak en büyük performansımız ise parça eşya taşıma, kurum ve şirket taşıma, şehirlerarası nakliyat, evden eve nakliyat ve diğer tüm hizmetlerimizde de aktif olarak kullandığımız ambalajlama tekniğimizdir.

Nakliyatta Karşılaşılan Temel Sorunlar

Nakliyat sırasında karşılaşılan iki temel sorun vardır: Eşyaların kaybolması ve eşyaların zarar görmesi. Bu iki temel sorun çözüme kavuşturulmadığı takdirde nakliyat için müracaat eden müşteriler sürecin başından sonuna kadar endişeli bir tavır takınır. Biz, Batıkent Nakliye firması olarak bu iki temel soruna da sürecin en başında çözüm getirmekteyiz.

Eşyaların kaybolması ve zarar görmesi gibi pek çok endişe ile müşterilerimizi meşgul etmek istemeyen bizler, bunun için sizlerin adreslerine ücret talep etmeksizin ekip arkadaşlarımızı keşif yapmaları için göndermekteyiz. Ekip arkadaşlarımız sizler ile anlaşıldığı takdirde sözleşme yapmaktadır. Bu sözleşme içeriğinde karşılaşabilecek sorunlara ve bu sorunlara getirilecek çözüm önerilerine de değinilir.

Eşya Depolama Nedir?

Nakliye esnasında var olan eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için eşya depolama oldukça özenli gerçekleştirilmelidir. Bireysel çabalar ile gerçekleştirilen ambalajlama işlemi genellikle etkili bir sonuç vermemekte ve eşyalar taşınırken kalıcı hasarlar alarak kullanılmaz duruma gelebilmektedir. Bu şekilde sorunlarla karşı karşıya gelmemek için işi uzmanına yani bize bırakmanızı öneririz.

Eşyalarınıza uygun ambalajlar özenle seçilmekte ve paketleme yapılırken eşyaların hiçbir şekilde zarar görmeyeceğine emin olunmaktadır. Değer verdiğiniz ancak taşındığınız yerde kullanmayacağınız eşyalarınız ise firmamıza ait eşya deposu içerisinde özenle muhafaza edilmektedir.

© 2018 BATIKENT NAKLİYAT | BATIKENT EVDEN EVE NAKLİYAT

logo-footer

STAY CONNECTED WITH US:               

Call Now ButtonTeklif Al - İletişim