Ankara Batıkent Asansörlü Taşımacılık Sistemleri

Ankara il genelinde ve tüm Türkiye’ de faaliyet gösteriyor, nakliye hizmetleri ile sektörel tecrübemizi sunuyoruz. Batıkent evden eve nakliyat firması olarak bizler, eşyalarınızın en özenli şekilde taşınması ve hasar görmeden yerleştirilerek, kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Ankara’nın lider firması olarak, hem şehir içi taşınmalarında hem yurt içi taşınmalarında, profesyonel hizmet sunuyoruz.

 

Batıkent Nakliyat Ofisi Hizmetleri

Asansörlü taşımacılık ile yüksek katlarda ikamet eden müşterilerimiz için, donanımlı araç ekipmanlarımızı sunuyoruz. Beyaz eşyalar, mobilyalar ve tüm eşyalarınız de- montaj ve montaj işlemlerini yapan ustalarımızla hizmet veriyor, nitelikli taşıma- yerleştirme ve nakliye prosedürleri ile aynı gün içerisinde yerleşmenizi sağlıyoruz. Mesafe ve şehre bağlı olarak aynı gün içerisinde gerçekleştirilen Ankara eşya taşıma hizmeti ve prosedürlerini, en ekonomik fiyatlarla sağlıyoruz.

Parsiyel taşımacılık faaliyetleri ile eşyalarınızın boyut veya miktarına bakmaksızın, uygun kapasitedeki araçlarımız ve personellerimiz ile evden eve taşımacılık hizmetlerini sunuyoruz. Askılı tekstil taşımacılığı, fuar taşımacılığı hizmetleri ile donanımlı araçlarımız ve araç içi ekipmanlarımız ile en hızlı sürede tüm eşyalarınız sigortalı olarak nakliyat faaliyetlerini sürdürüyoruz.

 

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ücretsiz keşif servisimiz ile ikamet edilen adres ve taşınacak adres arasında mesafe, eşya kapasitesi, süre ve gerekli personel konularında detaylı analiz yaparak, ekonomik fiyatlar dahilinde liste sunuyoruz. Batıkent nakliye firması hizmet seçenekleri arasında; sigortalı taşıma ve eşya depolama hizmetleri bulunuyor. Paketleme sistemi isteyen müşterilerimize özel servis sunuyoruz. Sizler yorulmadan, hiçbir şeye dokunmadan tüm eşyalarınızı özenle satıyor, itina ile taşıyoruz. Şehirlerarası taşıma faaliyetlerinde de mesafe ve nakliye edilecek şehrin uzaklığı, fiyatlarda etkendir.

Eşya kapasitesi, eşya özellikleri de-montaj ve montaj talebi, tesisat veya elektronik eşya bağlantıları gibi tüm talepler, fiyatları belirlerken değerlendirilen etkilerdir. Nitelikli ustalar ve taşıma personelleri ile mobilya söküm- takım işleri, tesisat bağlantıları, klima söküm- takım hizmeti gibi tüm ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Batıkent nakliyat firması, Ankara’nın lider firması olarak hem cazip fiyat seçenekleri hem de profesyonel hizmet anlayışı ile faaliyet sürdürüyor. Çağrı merkezi numaramızdan bizlerle iletişime geçerek, mobil ekibimizin en kısa sürede keşfe gelerek, sizlere uygun fiyat sunmasını sağlayabilirsiniz.

Şehit Osman Avcı Mahallesi, Tunahan Mah. TBMM CAD. 17623 ADA C BLOK NO 9, 06824 Eryaman/Etimesgut/Ankara

© 2018 BATIKENT NAKLİYAT | BATIKENT EVDEN EVE NAKLİYAT

logo-footer

STAY CONNECTED WITH US:               

Call Now ButtonTeklif Al - İletişim